Teď bude mít radost zas Chiru xD

7. února 2013 v 13:27 | Yu |  Postřehy ze života
Hmm, mám se fajn. Trénuju folklorní oblečení vodovkami, alias takové ty lidové šaty s kytičkami a kraječkami. Včera jsem udělala tři plus malého kluka a ten se mi líbí, protože je to sláďo. Má takový hezký výraz. Takže ho sem později nahraju.
Dělám to pro tu další soutěž. Budu tam dělat dva obrázky. Tenhle bude na A5, takže mi snad zbyde čas i na ten druhý, chtěla bych udělat hejkala, ještě nevím čím, asi pastelkami. Nebo tužkou. Tužku mám radši.
Zítra se asi vydám po delší době ven. Příběhovat! lalala
Ale bohužel mi brzy skončí prázdniny. Já vážně nchci do školy. Nesnáším pobyt mezi lidma, zvlášť mezi tímhle typem. V___V
Hmm, ale bude další sraz, což je super. Docela se těším a doufám, že tam nebudu moc trapčit. Taky doufám, že nám kinixuki vezme ty záložky.
V poslední době si sny pamatuju dobře jako nikdy. Bude to tím, že povzbuzení jdu znovu spát, takže je většinou prosnívám v takovém polospánku a vím potom, co se tam stalo. Včera se mi mimo jiné zdálo o třech dinosaurech (třech druzích, dinosaurů tam bylo hodně) a jeden z nich se jmenoval Skyrim. Další byli taky nějak inspirováni myslím, že Oblivionem a Morrowindem, ale jejich jména jsem nepostřehla ani v tom snu.
Je to vtipné, ale stává se ze mě neusále tišší člověk. Posledních pár měsíců poslouchám už hlavně ambient a chillout a když se někde spustí reklama nebo energická instrumentální hudba, je to pro mě strašně hlasité a nepříjemné. Asi funguji se spícím mozkem nebo tak něco. To by vše vysvětlovalo, i mojí hloupost.
Už nevím co psááát.
Všechno nejlepší Chiru.
 


Komentáře

1 Pete von Idiot Pete von Idiot | Web | 7. února 2013 v 19:58 | Reagovat

Uhuhuuuuuu, udělalas mi největší radost! xD

Všimla sis někdy, že hejkal je strašně divné slovo? To vypadá, jako by to ani neexistovalo xD Teď na tím budu muset chvíli přemýšlet :O

Haha, já jsem ráda, že už budou končit prázdniny C: Ne, že bych ti přála to sezení ve škole, ale přeji ho mé sestře, protože mě její přítomnost velmi obtěžuje ;D (a máme zas stejně prázdniny jako vy tam ve vašich vzdálených končinách xD)

Víc psacích článků, víc!! xD

PS: Děkuji za přání ;DD

2 Yu Yu | Web | 7. února 2013 v 23:10 | Reagovat

Hmm, není. xD Ale jsem ráda, že jsem zaměstnala tvoušedou kůru mozkovou. xD

Měly bychom toho někdy využít. :O

3 Pete von Idiot Pete von Idiot | Web | 7. února 2013 v 23:15 | Reagovat

[2]: Mě přijde hejkal divný xD Už jen proto, že to zní jako od nějakých pražáků xD Ne, že bych měla něco proti obyvatelům našeho hlavního města, ale nelíbí se mi, jak mluví - je to na mě moc nespisovné xD

Jako těch prázdnin? xD Zapomínáš, že já mám prázdniny pořád ;DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama