Květen 2013

Alamdalamdam Marmeládamamam

18. května 2013 v 20:56 | Yu |  Práce

A tohle je taková hloupost, takže to udělám tak malinké aby to nebylo vidět. : D

A animace:


Nemoc

12. května 2013 v 15:12 | Yu |  Práce
Bolí mě v krku, dám sem tři práce a zase odejdu. Nemám chuť nic psát. :>
update: ale brýle jsem našla :>


Pozorování Skye obecné v jejím přirozeném prostředí

12. května 2013 v 0:16 | Yu lesní |  Postřehy ze života
Ano, ano. Z toho nadpisu se to dá vytušit. Dneska jsem viděla Skye, která byla v Prachaticích, takže se jí povedlo přemluvit mamku aby mohla jet ke mně do Budějovic. :> Byl to krásný den, i když mohl být delší, abychom stihly čajku. (A další věci.)
V Tescu jsme koupily fazole, ředkvičkovou šťávu a suky, když jsme přijely k nám, vydaly jsme se do CHKO Vrbenské rybníky (ony jsou fakt vedle nás, cca 100 metrů), potkaly a nakrmily plno Theů (labutě), zpívaly pravděpodobně něco z Labutího jezera, mírně trollily postavy i svojí partu a smály se.
Pršelo, občas více, občas méně a bylo to super.

Vše bylo foceno mobilem, takže to není extrémně dokonalé. Fotila to Skye, já si to trochu probrala v PS. :>"Já tu nejsem pro srandu!" zavrčel Theo naštvaně, zatímco se snažil sebrat mi z ruky kousek rohlíku.


Je to tu hezké, já vím.


Skye obecná


A Yu lesní


Někde na cestě jsem vytrousila z kapsy brýle a večer je šla hledat. Zítra půjdu znovu. Celkem mě deprimuje jak velký flegmatik jsem. Je to pro mě prostě osud a nejsem vůbec naštvaná nebo smutná. xD
Po naší asi čtyř hodinové procházce v dešti jsme se vrátily, daly si párky, smály se Jaredovým sračkám a vyrazily do města. Na čajku jsme bohužel už neměly dost času, tak jsme šly do kavárny, kde jsme si jako správné anorektičky vyhodily z kopítka a daly si dohromady zapečenou bagetu s mozzarelou.
Pak jsme byly na náměstí Přemysla Otakara II., dělaly vtipy a rozhovory jako Generál a Jeho Žena, točily se, tancovaly a zpívaly. (akáty mi to sem blog nechce dát D:)


The sky is falling down...

5. května 2013 v 22:58 | Yu |  Práce


Ahoj Skye, poznáváš ten nadpis?
Dnes jsem byla (sama!) na Anifilmu, udělala práci na lightablu; shlédla přednášku studia El Señor, která mě informovala o dětských postavách a nejen; viděla filmy Gena Deitche; počátky animačních studií; živé natáčení stop motion nazvaného Street Fight; mezinárodní soutěž krátkých filmů... A více! Moc jsem chtěla vidět od sedmi večer Oscar 2013 a film v půl deváté Městečko velkých duchů, ale bohužel jsem musela odjet domů. Fakt velká škoda!

Napadlo mě dát sem nějakou animaci z youtubka.

Ale je stará, protože jsem líná tam nahrát nové věci.
Teď nějaké malůvky.
Poznáte ji?


Sketch pro nějakou slečnu na dA, pár minut, ale líbí se mi to pro svou jednoduchost. : D

Porovnání prací. Jo a berte ohled na čas, za dvě hoďky bych to asi udělala lepší, ale nebylo to nic vážného, tak proč se s tím patlat. :>
Před (asi) dvěmi roky vs. teď.