Srpen 2013

Plural

24. srpna 2013 v 10:41 | Yu |  Postřehy ze života
Jsem zpět! Teda nejsem, přispívat budu samozřejmě jako vždy - jednou za uherák. A taky nebudu psát nic zajímavého, ale udělám si z blogu zase jen skladiště tvorby. Mimochodem, sem jde skoro všechno. Nejlepší věci si dávám na dev, většinu schytá facebook, něco dávám na wysp a tumblr. Ale na blog si dávám i některé sketche ze skicáku! Buďte rádi za spam.

Víte, možná z toho nakonec udělám článek ze života. Ale bude velmi krátký. Jen nějaký prostřih mezi obrázkovými články.

Hmm... trochu shrnu prázdniny. Poslední článek byl 17. července, takže, co se stalo od té doby:

Jela jsem do Krkonoš, do Harrachova. Tam jsem byla pět nebo šest dní a trpěla jistou osobu. Na druhou stranu, krom společnosti mé matky tam byla společnost lesů a to je fajn. A dělaly jsme hodně tůr.
Z úterý na středu, byla špatná noc. Myslím, že 5.8? Jestli někdo víte co bylo s měsícem, tak říkejte.

Vrátila jsem se do Prahy. Dala si sraz se Skye. Šly jsme na Running Sushi a strašně se přecpaly. Sushiii. Pak jsme jely k nám a ve vlaku byla super nálada kvůli bouřce.
U nás jsme šly na plovárny, udělaly naše postavy v Simících a strašně je trollily, udělaly si filmový den a další věci.

Pak jsem měla chvíli volno na kreslení a minulý pátek jsem měla sraz s kinixuki. To bylo taky skvělé. Čajkovaly jsme. Druhý den jsem celý prokreslila. Třetí jsem měla sraz s dalšími lidmi a jela domů. Za ty tři dny jsem udělala obdivuhodných 17 stránek skicáku, i když pár z nich byly studie.

Pak jsem celý týden kreslila, animovala a malovala. A vypisovala knížky na seznam, který chci přinést do antikvariátů.

Včera jsem porazila tablet, který se pravidelně jednou za 6-7 měsíců rozbije. Takže jsem přeinstalovala pár věcí a znovu funguje. Bez přítlaku je těžký život. (tady jsem se přepsala a napsala "přítele"... to je tak forever alone... )
Taky jsem trochu zhrzená z naší finanční situace. Za poslední tři roky jsme vydělali za léto nejméně a to je toto roční období pro tátův typ práce prosperující. Jinak to znamená, že nemáme peníze, jenom dluhy, já mám do 10. září zaplatit Dálkovou Akademii (8 tisíc), doučování a ateliér, a příští rok, pokud vše vyjde, školu. A ani na jedno zdaleka nemáme. Nechce někdo portréty za penízky? *headdesk*

Tak jo... brzy sem nahraji obrázky.