Duben 2015

Stuff

10. dubna 2015 v 5:45 | Yu |  Práce
o který se podělím.

nyo a elo haha tohle je totiž skvěle vystihuje

ptáček totiž chci říct kinixuki

Světlo na konci tunelu

5. dubna 2015 v 12:58 | Yu |  Postřehy ze života
"When you're starting out, you think that the art career is like the light at the end of the tunnel... well, it's just a tunnel." :-D

Tyhle prázdniny byly super. Pracuji na své maličkosti a snažím se mít ráda a být znovu nechutně pozitivní. (což o to druhé se snažím dlouho, ale teď to jde lépe)

Nechce se mi do školy. Nechce se mi učit se na maturituuuuuuu! (Ano, straší tím v prváku haha. A je mi jasné, že by se hodilo mít zápisky od jiných skupin, jenže já se s nikým nebavím! >:|)

Obohatím vás skrze článek artworky, protože bych teď měla malovat hahaha.

esther-wu-oktyabr-grave-of-trees-hekatonart

jeremy-paillotin-moonpilgrims

Mám náhodou fajn náladu. Skoro jako o letních prázdninách. Plán. PLÁNY AHAHAHAAHA. (Když jsem asi před 9 měsíci zjistila, že jsem INTJ, celý svět začal dávat smysl. Nejsem magor! Teda jsem, ale je to ok.)
Samozřejmě v létě je to lepší. Můžu chodit na procházky, můžu chodit běhat. (Technicky můžu i tady, ale... eh... Praha... lidi... to není procházka/běhání, to je peklo :D) A mám přesný plán, protože to má cenu jen na víc dnů.

Domalovala jsem větší obrázek a postla ho. To už se nestalo docela dlouho a je to fajn pocit. Tak dělám na dalším. Mám hrozně moc wipek, ke kterým se po nějaké době vracím s čerstvým pohledem. (wow, to je shit, teď to vidím!)

Myslím, že být hardworker mě definuje a je to něco jako moje podstata. Takže se toho nevzdávám, ale nervu si hlavu, když "zklamu", jsem pozitivní. To je nějak to, co jsem hledala. Je vtipné, jak se k harmonii musím dostat přes takové trny. (a taky jsem se znovu vykašlala na "snažím, bych, kéž" a tak. prostě jsem. To video znám už delší dobu a jeho podstatu samozřejmě i bez něj, ale pomáhá to.)

Píšu sem takové blafy, aby můj blog vypadal pozitivněji, protože věci už jsou lepší. c: Všechno se událo za jeden měsíc, celé mé zlepšení. Přijde mi to jako několik měsíců. Je to fajn. (Škola mě pořád nudí. :D A bude asi vždy. Ale aspoň je teď hodně festivalů.)

guildwars2_lostshores_2_theoprins

beach_by_kuldarleement

efflam-mercier-speeder-diagonaltif